Kolumbarium

Elementy na zamówienie

Kolumbarium betonowe prefabrykowane – opis

Kolumbarium to rodzaj budowli sepulkralnej, która przeznaczona jest do przechowywania run z prochami zmarłych. Stosowane są one od czasów starożytnego Rzymu, kiedy to zaczęto przeprowadzać całopalenia ciał. Zazwyczaj umieszczane były w nim prochy zmarłych – połączonych więzami rodzinnymi i osobistymi, lub będącymi członkami danego rodu.

Ich popularność rosła z roku na rok, ze względu na brak miejsca w klasycznych katakumbach. Produkowane są z betonu klasy C35/45 metodą odlewu.

Materiał:

beton klasy C35/45

Metoda produkcji:

odlew

Kolumbarium 3 komorowe - wymiary

Nazwa produktuDługość [cm]Szerokość [cm]Wysokość [cm]Waga [kg]Ilość sztuk na palecie
Kolumbarium 3 komorowe1786362785luzem

Pokrywa na urnę - wymiary

Nazwa produktuDługość [cm]Szerokość [cm]Wysokość [cm]Waga [kg]Ilość sztuk na palecie
Pokrywa na urne5656653luzem

Ramki betonowe pod pomniki - wymiary

Nazwa produktuDługość [cm]Szerokość [cm]Wysokość [cm]Szerokość pasów [cm]Otwór [cm]Ilość sztuk na palecie
Ramka betonowa216116618180x80luzem
Ramka betonowa19696618160x60luzem
Ramka betonowa18787620150x50luzem
Ramka betonowa18080615150x50luzem
Ramka betonowa17686618140x50luzem

Kolumbarium nazywane jest także bardzo często murami urnowymi. Dzisiaj – ze względu na wzrost popularności kremacji zwłok i oszczędność miejsca – kolumbaria są coraz częściej zamawiane przez naszych klientów. Pozwalają one zachować miejsce na cmentarzu, przez co wybierane są głównie przez zarządców i administratorów tych miejsc.

Wykonujemy kolumbaria na indywidualne zamówienie. Dobieramy parametry zgodnie z Państwa oczekiwaniami, formułujemy całą konstrukcję, zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Mogą to Państwo uczynić przy pomocy telefonu lub formularza kontaktowego znajdującego się na stronie. Nasi eksperci chętnie przedstawią Państwu naszą ofertę i dostosują ją do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Chętnie przekażemy kontakt do zaprzyjaźnionych firm, które pomogą Państwu w wykonaniu i montażu granitowych półek, tworzeniu fundamentów muru razem z podbudową izolacji, wykonaniem oświetlenia punktowego muru urnowego, a także obłożenia gotowego prefabrykatu okładziną z płyt granitowych, oraz stworzeniu płyt granitowych zamykających, razem z kompletem wsporników i śrub zamykających.

Skontaktuj się - doradzimy!

W razie jakichkolwiek zapytań lub niejasności zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby każdy klient był zadowolony.

Betoniarnia Czechowice
Betoniarnia Bielsko
Posadzki Przemysłowe

© 2018-2024 BetonWaluszek.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja Rekurencja.com
Betoniarnia Waluszek