Beton Bielsko-Biała

Beton to materiał, który powstaje na skutek zmieszania cementu, wody i kruszywa o różnym rodzaju uziarnienia i bardzo często różnych domieszek i dodatków. Staje się surowcem budowlanym na skutek hydratacji cementu, kiedy uzyskuje swoje właściwości wiążące. Znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w szeroko pojętym budownictwie, gdzie stanowi podstawę całej konstrukcji domu, garażu, bloku czy kamienicy. Należy do materiałów niezwykle odpornych i wytrzymałych, świetnie znosi niekorzystne warunki atmosferyczne – jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa przez wiele lat.

Produkcja betonu

Zajmujemy się produkcją mieszanki betonowej od 1990 roku. Jesteśmy zaopatrzeni w 4 wytwórnie betonu. Oferujemy transport mieszanki betonowej oraz pompowanie betonu. Zapraszamy do skorzystania z naszych betoniarni na terenie Bielska-Białej oraz Czechowic-Dziedzic. Oferujemy:

  • Beton towarowy
  • Beton posadzkowy
  • Beton wodoszczelny
  • Beton mrozoodporny
  • Beton hydrotechniczny

Betoniarnia Bielsko-Biała

Najważniejszym celem naszych działań jest Państwa zadowolenie. Z tego względu dostosowujemy ofertę do oczekiwań i tworzymy rozwiązania, cechujące się wytrzymałością i gwarancją określonego poziomu. Wszystkie składniki dobieramy w taki sposób, aby spełnić wymagania mieszanki betonowej i betonu stwardniałego. Nasze działania obejmują dobór odpowiedniej konsystencji, gęstości, trwałości, wytrzymałości, oraz uwzględniają specyfikę realizacji procesu technologicznego i technologię realizacji robót.

Właściwości geometryczne kruszywa decydują o podstawowych parametrach betonu i właściwościach mieszanki betonowej. Projektując skład i właściwości mieszanki betonowej, oraz betonu stwardniałego warto uwzględnić oczekiwaną urabialność, podatność na segregacje, szczelność stosu okruchowego i wodożądność. To aspekty, które bardzo mocno wpływają na wytrzymałość i trwałość betonu.

Klasa wytrzymałości betonu na ściskanie wg. Pn-en 206-1Minimalna wytrzymałość charakterystyczna oznaczana na walcach o średnicy 15 cm i wysokości 30 cm

[MPa=N/mm2]
Minimalna wytrzymałość charakterystyczna oznaczana na kostkach sześciennych o boku 15 cm

[MPa=N/mm2]
C 8/10 (B10)810
C 12/15 (B15)1215
C 16/20 (B20)1620
C 20/25 (B25)2025
C 25/30 (B30)2530
C 30/37 (B37)3037
C 35/45 (B45)3545

Zaprawa M 7,5
Zaprawa M 10
Zaprawa M 12,5
Zaprawa M 15
Zaprawa M 20

Skontaktuj się - doradzimy!

W razie jakichkolwiek zapytań lub niejasności zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby każdy klient był zadowolony.

Betoniarnia Czechowice
Betoniarnia Bielsko
Posadzki Przemysłowe

© 2018-2024 BetonWaluszek.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

Realizacja Rekurencja.com
Betoniarnia Waluszek